Izbor naj učitelja/učiteljice | OSNOVNA ŠKOLA "MULA MUSTAFA BAŠESKIJA" DONJE MOŠTRE – VISOKO

Izbor naj učitelja/učiteljice

PODJELI
, / 20
Izbor naj učitelja/učiteljice

Dragi prijatelji, 13.11.2021.godine, završena je kampanja “Izbor za “Naj” učitelja/ učiteljicu Grada Visokog” u organizaciji Fondacije “Muharem Berbić” Razvojni centar Visoko.U prostorijama Razvojnog Centra održana je dodjela nagrada i zahvalnica.Drugo mjesto zauzela je učiteljica iz naše škole Adisa Dlakić Hadžimehmedagić. Iz naše škole nominovano je ukupno šest učiteljica i sve su one za nas pobjednici:1. Adisa Dlakić Hadžimehmedagić2. Emina Omerbegović3. Smolo Emira 4. Alibegić Sabina 5. Operta Nahida 6. Sanela Kulenović

❤

Čestitke učiteljicama koje su zauzele prva tri mjesta, kao i svim učiteljicama koje su učestvovale u ovoj kampanji.„Najbolji učitelji ujedno su i najzahtjevniji učitelji: oni od učenika zahtijevaju razmišljanje.” (W. Glasser)

PASSWORD RESET

LOG IN