OBAVIJEST | OSNOVNA ŠKOLA "MULA MUSTAFA BAŠESKIJA" DONJE MOŠTRE – VISOKO

OBAVIJEST

PODJELI
, / 16

Svi smo upoznati da je naša škola ušla u projekat energetskog utopljavanja. Došlo je vrijeme i do realizacije istog, stoga moramo svi zajedno (učenici, nastavnici i roditelji) imati razumijevanja i strpljenja kako bi se završili radovi, i kako bi dobili školu u kojoj će boravak biti ugodniji. OBAVIJEST Obavjestavamo učenike, roditelje/staratelje i nastavnike naše škole da su radovi na objektu stare školske zgrade krenuli. Molimo sve učenike da budu maksimalno oprezni, da poštuju fizičku zastitu koju je izvođač radova postavio kako bi vas zaštitio i kako bi bili sigurni. Zabranjen je prolazak iza traka koje obilježavaju prostor za izvođenje radova.Budimo maksimalno oprezni i odgovorni, molimo roditelje i nastavnike da razgovaraju i upoznaju učenike o oprezu i odgovornosti koju treba da imaju dok se radovi ne završe. Uprava škole

PASSWORD RESET

LOG IN