Počela realizacija projekta “Zamjena stolarije u PŠ u Radovlju” | OSNOVNA ŠKOLA "MULA MUSTAFA BAŠESKIJA" DONJE MOŠTRE – VISOKO

Počela realizacija projekta “Zamjena stolarije u PŠ u Radovlju”

, / 2059
Počela realizacija projekta “Zamjena stolarije u PŠ u Radovlju”

Zahvaljujući entuzijazmu mladog čovjeka, bivšeg učenika OŠ “Mula Mustafa Bašeskija” Donje Moštre,  učenici područne škole u Radovlju od ponedjeljka, 12.12.2016. godine borave u toplijoj učionici sa ugrađenom novom stolarijom.

Mevlin Hadžiosmanović je zahvaljujući svome angažmanu i u saradnji sa lokalnim privrednicima omogućio ovu zaista vrijednu donaciju.

Akcija se nastavlja i u pripremi je stolarija za još jednu učionicu, a konačan cilj je zamijeniti svu dotrajalu stolariju u PŠ u Radovlju.

Učenici, nastavnici i menadžment škole se zahvaljuju svim ostalim koji su omogućili realizacijU ovog projekta.

HVALA!