RADOVI NA IZGRADNJI ŠKOLE U DONJEM MOŠTRU | OSNOVNA ŠKOLA "MULA MUSTAFA BAŠESKIJA" DONJE MOŠTRE – VISOKO

RADOVI NA IZGRADNJI ŠKOLE U DONJEM MOŠTRU

, / 1943
RADOVI NA IZGRADNJI ŠKOLE U DONJEM MOŠTRU

U toku su radovi na izgradnji školske zgrade OŠ “Mula Mustafa Bašeskija” u Donjem Moštru.

Izgradnja ovog školskog objekta je započeta 2008. godine sredstvima Vlade federacije i Vlade ZDK, ali to nije bilo dovoljno i nakon utroška tih sredstava izgradnja je obustavljena.

Angažmanom i zalaganjem menadžmenta škole, nastavak izgradnje našeg školskog objekta je započeo ove školske godine. Sredstva za nastavak radova je obezbjedila Vlada ZDK i Općina Visoko, a radove izvodi firma IGM Visoko.

Trenutno smo u fazi pokrivanja objekta, ali sredstava je sve manje. Nadamo se da će naši učenici sljedeću školsku godinu započeti u novom školskom objektu.

Postavljanje krovnog lima

Postavljanje krovnog lima

GE DIGITAL CAMERA

Završni radovi na krovnoj konstrukciji