Uređenje škole | OSNOVNA ŠKOLA "MULA MUSTAFA BAŠESKIJA" DONJE MOŠTRE – VISOKO

Uređenje škole

PODJELI
, / 1538

Naša škola je ove godine napravila veliki projekat na koji se svi ponosimo. Naime, na inicijativu Vijeća učenika, početkom II polugodišta 2015/2016. Godine, aktivirana je likovna sekcija. Da bi zidovi naše škole ukrašavalo još nešto pored jednoličnih panoa, pobrinuli su se članovi likovne sekcije predvođeni nastavnikom Muamerom Čelebićem. Našu školu danas ukrašavaju deseci pravih umjetničkih dječijih djela koja oslikavaju našu radost i veselje. A za to su zaslužni : Ismar Korač, Tarik Omerbegović, Emir Omerbegović,, Esma Frljak, Lamija Ohran, Sara Ćorić, Šejma Ajdin, Amila Smaka, Armin Omanović, Ema Jamaković, Amna Ganić, Harun Halilović, Aldina Bajrić, Elda Šubić, Amila Porča, Esma Omanović, Esma Dervišević, Amar Genjac i Mirha Haračić. Podršku u nabavci materijala za ovaj projekat pružio je World Vision kroz projekte podrške inicijativa Vijeća Učenika.

PASSWORD RESET

LOG IN