EKSKURZIJA ZA DEVETE RAZREDE: KRK-RIJEKA-OPATIJA-ZAGREB | OSNOVNA ŠKOLA "MULA MUSTAFA BAŠESKIJA" DONJE MOŠTRE – VISOKO

EKSKURZIJA ZA DEVETE RAZREDE: KRK-RIJEKA-OPATIJA-ZAGREB

Naši  mali maturanti, usmjereni ka završetku osnovne škole, prebukirani su brojnim obvezama na kraju školske godine. Jedna od ljepših obveza je ekskurzija, koja je ove godine realizirana u mjesecu maju, od 22.05.2016. godine do 25.05.2016. godine..

Ovogodišnja ekskurzija realizirana je u Omišalj, na otoku Krku, kao kruna cjelokupnog osnovnoškolskog obrazovanja koje je sadržavalo mnoge posjete mjestima i gradovima u Hrvatskoj. Posjetili smo Plitvička jezera, Opatiju, Rijeku, Zagreb i grad Krk. Posjet historijskim  znamenitostima, kulturnim spomenicima i starim gradskim jezgrama, o kojima su učenici samo čitali, učili i zamišljali tokom osnovnoškolskog obrazovanja.U pratnji svojih razrednika i direktorice 71 učenik i učenica posjetili su Plitvička jezera, Opatiju, Rijeku, Zagreb i grad Krk. Učenici će ovu ekskurziju pamtiti po provodu, igri i zabavi.

Želimo im puno uspjeha u daljnjem školovanju.